Catalog right

Číslo inzerátu: 002538
Plat: od 0
Vhodné pro absolventy: ANO
Kontakt: Andrea Slížková
Telefon: +420 226 258 227

I am interested

Send link to friend Print this page doporučit známého
Dělník ve skladu s nábytkem - mzda až 130Kč/hod + BONUSY

Hledáme šikovné zodpovědné pracovníky na balení a kompletaci nábytku s nástupem IHNED!

Náplň práce:

• přebalování a třídění materiálu
• kompletace zboží
• pomocné práce na pracovišti

Požadavky:

• manuální zručnost
• dobrý zdravotní stav
• čistý Rejstřík trestů
• spolehlivost, flexibilita

Benefity:

• SEZÓNNÍ BONUSY (k základnímu platu kvartálně až 10 200 Kč navíc)
• pouze denní směna
• zabezpečené UBYTOVÁNÍ
• dotovaná doprava na pracoviště ve výši 800Kč
• STRAVENKY v hodnotě 90Kč
• pravidelné týdenní zálohy
• možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu

Poznámka:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na email: nabor_cz@centralwork.eu nebo klikněte na tlačítko vpravo "mám zájem o tuto pozici".

5000 Kč