Catalog right

Číslo inzerátu: 002575
Plat: od 20000
21000
Vhodné pro absolventy: ANO
Obory: Výroba
Kontakt: Jana Hájková
Telefon: +420 530 514 333

I am interested

Send link to friend Print this page doporučit známého
Stabilní práce ve výrobě v lokalitě Brno-Slatina (okamžité nástupy)

Strojírenská výroba kompresorů do vzduchotechniky.

Náplň práce:

• strojírenská výroba
• jednoduchá kompletace dílů na montážních linkách
• obsluha obráběcích strojů - předchozí praxe není podmínkou
• kvalitní zaškolení

Požadavky:

• práce vhodná pro muže i ženy
• dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
• manuální zručnost a šikovnost
• chuť pracovat

Benefity:

• práce ve třísměnném provozu (8 hod. směny, víkendy volné)
• BONUS za docházku
• BONUS za výkon
• 13. plat
• 25 dní dovolené
• PŘÍSPĚVEK na závodní stravování
• možnost kariérního růstu
• stabilní práce v mezinárodní společnosti

Poznámka:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na email: brno@centralwork.eu nebo klikněte na tlačítko vpravo "mám zájem o tuto pozici".

5000 Kč